Fryzjer - wzór CV

Wzór CV dla fryzjera został opracowany w dwóch wariantach: tradycyjnym oraz nowoczesnym.

Dokumenty w obu wersjach zapisane są w formacie DOC i PDF oraz spakowane w pliku .zip.

Pobrany szablon Curriculum Vitae należy samodzielnie edytować. Jeśli masz z tym problemy, możesz skorzystać z oferty: pisanie CV.

Polecamy również poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz znaleźć pracę. Szczegóły tutaj.

 

Kategoria Wzory Curriculum Vitae
Rozdział Gastronomia, hotelarstwo i usługi domowe
Dział Fryzjerstwo i inne usługi osobiste

Fryzjer to osoba, która zajmuje się pielęgnacją, uczesaniem i obcinaniem włosów. Spełnia życzenia klienta dotyczące uczesania. Doradza zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji w zależności od rodzaju i stanu włosów. Pomaga i doradza w doborze uczesania pasującego do twarzy i figury. Śledząc bieżące metody i techniki fryzjerskie, powinien sprostać życzeniom najbardziej wymagających klientów. Bardzo często zdarza się, że jeżeli klientowi podobają się usługi oferowane przez danego fryzjera to zostaje on jego stałym klientem. Osoba pracująca na stanowisku fryzjera przed przystąpieniem do pracy zabezpiecza garderobę klienta oraz myje mu włosy korzystając z odpowiednich szamponów i odżywek do pielęgnacji danego rodzaju włosów. Fryzjer wykonuje swoją pracę zazwyczaj w zakładach fryzjerskich, ale może również umawiać się z klientami po pracy lub w dni wolne w zależności od ich potrzeb i wymagań. Fryzjer może być damski lub męski, ale rzadko się już to zdarza. Teraz najczęściej jest jeden fryzjer do strzyżenia zarówno damskiego jak i męskiego. Fryzjer pracuje przeciętnie 8 godzin dziennie w pozycji stojącej, co u niektórych pracowników powoduje występowanie schorzeń kończyn dolnych, takich jak np. żylaki.

Brak

Brak