Technik farmaceutyczny - wzór CV

Wzór CV dla technika farmaceutycznego został opracowany w dwóch wariantach: tradycyjnym oraz nowoczesnym.

Dokumenty w obu wersjach zapisane są w formacie DOC i PDF oraz spakowane w pliku .zip.

Pobrany szablon Curriculum Vitae należy samodzielnie edytować. Jeśli masz z tym problemy, możesz skorzystać z oferty: pisanie CV.

Polecamy również poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz znaleźć pracę. Szczegóły tutaj.

 

Kategoria Wzory Curriculum Vitae
Rozdział Ochrona zdrowia
Dział Pomocniczy personel medyczny

Głównym zadanie technika farmaceutycznego jest wykonywanie i sprzedaż leków w aptece. Pracując na stanowisku technika farmaceutycznego w aptece wykonuje się leki w małych ilościach, według przepisu lekarza znajdującego się na recepcie, oraz w dużych ilościach będąc zatrudnionym w zakładach farmaceutycznych na liniach produkcyjnych w laboratoriach. Zajmując to stanowisko i pracując w aptece i punktach aptecznych, technik sprzedaje leki w małych ilościach przeważnie na receptę. Może zatrudnienia szukać w aptece lub w sklepach zielarsko kosmetycznych oraz drogeryjnych. Większość osób szukających zatrudnienia z wykształceniem technik farmaceutyczny znajduje zatrudnienie w aptekach otwartych ogólnodostępnych. Główne zadania wykonywane na tym stanowisku to sporządzenie leków przepisanych na indywidualnej recepcie przez lekarza, sprzedaż leków gotowych i wszystkich dostępnych produktów w aptece. Najkorzystniejsze dla zdrowia warunki zatrudnienia mają osoby pracujące w aptece, ponieważ tam nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia. Natomiast na niektórych działach produkcji przemysłowej farmaceutycznej może występować zapylenie oraz kontakt z silnymi substancjami chemicznymi.

Brak

Brak