Spawacz - wzór CV

Wzór CV dla spawacza otrzymasz w dwóch wersjach: tradycyjnej oraz nowoczesnej.

Dokumenty w obu wersjach zapisane są w formacie DOC i PDF oraz spakowane w pliku .zip.

Pobrany szablon Curriculum Vitae należy samodzielnie edytować. Jeśli masz z tym problemy, możesz skorzystać z oferty: pisanie CV.

Polecamy również poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz znaleźć pracę. Szczegóły tutaj.

 

Kategoria Wzory Curriculum Vitae
Rozdział Przemysł wydobywczy, ciężki, elektryka i elektronika
Dział Obróbka metali i spawalnictwo

Praca spawacza polega na łączeniu, rzadziej cięciu metodami spawalniczymi: stali i innych metali, tworzyw sztucznych, kompozytów i materiałów ceramicznych. Do jego podstawowych zadań należy przede wszystkim zapoznanie się z dokumentacją techniczną, przygotowanie powierzchni do spawania, dobór odpowiedniej techniki, spawanie, czyszczenie i konserwacja urządzeń spawalniczych oraz sprawdzenie jakości wykonanego spawu. Podczas wykonywania swoich obowiązków spawacz korzysta z palników gazowych, elektrod, topników i drutów spawalniczych, a używanymi przez niego urządzeniami są: spawarki, przetwornice prądu, prostowniki i transformatory spawalnicze. Prace spawalnicze mogą być wykonywane zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni, a nawet pod wodą. Spawacz może wykonywać swoje prace właściwie wszędzie: w pomieszczeniach, na zewnątrz, w powietrzu i pod wodą. W związku z tym, narażony jest na wiele niebezpieczeństw. Dolegliwościami związanymi z tym zawodem są: zatrucia, choroby skóry i oczu, uszkodzenia narządu słuchu.

Brak

Brak