Piekarz - wzór CV

Wzór CV dla piekarza otrzymasz w dwóch wersjach: tradycyjnej oraz nowoczesnej.

Dokumenty w obu wersjach zapisane są w formacie DOC i PDF oraz spakowane w pliku .zip.

Pobrany szablon Curriculum Vitae należy samodzielnie edytować. Jeśli masz z tym problemy, możesz skorzystać z oferty: pisanie CV.

Polecamy również poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz znaleźć pracę. Szczegóły tutaj.

 

Kategoria Wzory Curriculum Vitae
Rozdział Przemysł lekki i rzemiosło
Dział Przemysł spożywczy

Piekarz zajmuje się produkcją pieczywa. W swojej pracy wykorzystuje takie produkty jak: mąka, woda, drożdże i sól. Osoba zatrudniona na stanowisku piekarza odpowiada za właściwe przygotowanie mieszanek surowcowych, właściwe uformowanie ciasta oraz za wypieczenie go z zachowaniem zasad technologicznych. Piekarnie, oprócz chleba i bułek, produkują także galanterię piekarską, między innymi: rogale, chałki, bułki drożdżowe, weki i pączki. Obowiązkiem piekarza jest także obsługa maszyn, urządzeń i aparatury kontrolno-pomiarowej, a także dbanie o czystość magazynów, pomieszczeń produkcyjnych oraz sprzętów. Wszystkie czynności związane z produkcją żywności muszą być wykonywane według określonych procesów technologicznych. Miejscem pracy piekarza jest magazyn surowców, hala produkcyjna oraz magazyn wyrobów gotowych. Zawód ten wiąże się z przebywaniem w pomieszczeniach, gdzie panuje zmienna temperatura, gdyż magazyny najczęściej nie są ogrzewane, natomiast w części produkcyjnej, gdzie znajdują się piece temperatura jest znacznie podwyższona.

Brak

Brak