Budowlaniec - wzór CV

Wzór CV dla budowlańca otrzymasz w dwóch wersjach: tradycyjnej oraz nowoczesnej.

Dokumenty w obu wersjach zapisane są w formacie DOC i PDF oraz spakowane w pliku .zip.

Pobrany szablon Curriculum Vitae należy samodzielnie edytować. Jeśli masz z tym problemy, możesz skorzystać z oferty: pisanie CV.

Polecamy również poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz znaleźć pracę. Szczegóły tutaj.

 

Kategoria Wzory Curriculum Vitae
Rozdział Budownictwo i architektura
Dział Robotnicy budowlani

Budowlaniec jest to pracownik zatrudniony w przedsiębiorstwach i firmach budowlanych, hurtowniach materiałów budowlanych a nawet w biurach projektowych. Praca na tym stanowisku polega na wykonywaniu poszczególnych prac budowlanych na placu budowy. Budowlaniec to osoba o wszechstronnych umiejętnościach. Pracownik na tym stanowisku zajmuje się budową domów, stawianiem fundamentów, murowaniem ścian, kładzeniem dachu. Dodatkowo zajmuje się również robotami wykończeniowymi: ocieplaniem ścian, malowaniem, kładzeniem posadzek. Ze względu na dużą różnorodność profesji w obrębie zawodu wyszczególnia się wiele specjalności takich jak: zbrojarz, betoniarz, murarz, dekarz, brukarz, stolarz, malarz itp. Praca budowlańca w większości wykonywana jest na świeżym powietrzu, na budowie. Praca może być wykonywana na wysokości lub w wykopach. Pracownik narażony jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak na przykład: mróz, upał, deszcze, śnieg, wiatr. Dodatkowo narażony jest na liczne niebezpieczeństwa.

Brak

Brak