Specjalista do spraw sprzedaży - wzór CV

Wzór CV dla specjalisty do spraw sprzedaży otrzymasz w dwóch wersjach: tradycyjnej oraz nowoczesnej.

Dokumenty w obu wersjach zapisane są w formacie DOC i PDF oraz spakowane w pliku .zip.

Pobrany szablon Curriculum Vitae należy samodzielnie edytować. Jeśli masz z tym problemy, możesz skorzystać z oferty: pisanie CV.

Polecamy również poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz znaleźć pracę. Szczegóły tutaj.

 

Kategoria Wzory Curriculum Vitae
Rozdział Handel, dziedziny pokrewne i usługi
Dział Marketing, reklama i dziedziny pokrewne

Osoba zatrudniona stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży zajmuje się aktywną sprzedażą produktów lub usług firmy, w której pracuje. Sprzedaż odbywa się dla klientów biznesowych czyli firm oraz klientów indywidualnych. Wszystko zależy od wewnętrznej polityki firmy oraz charakteru sprzedawanych produktów i usług. Do głównych obowiązków specjalisty ds. sprzedaży należy pozyskiwanie nowych klientów, obsługa już posiadanych kontrahentów, przygotowanie indywidualnych oraz ogólnych ofert handlowych, prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami, utrzymywanie stałych i dobrych relacji biznesowych z już posiadanymi klientami. Dodatkowo osoba na tym stanowisku zajmuje się dokonywaniem analizy skuteczności prowadzonych działań sprzedażowych, wykonuje raporty z swej działalności oraz prowadzi dokumentację sprzedażową. Osoba na tym stanowisku powinna mieć co najmniej wykształcenie licencjackie, ponadto powinna cechować się komunikatywnością oraz łatwością w nawiązywaniu kontaktu i relacji z klientem. Trzeba również bardzo dobrze znać profil firmy oraz produkty i usługi dostępne w sprzedaży.

Brak

Brak