Położna - wzór listu motywacyjnego

Wzór listu motywacyjnego dla położnej został opracowany w dwóch wariantach: tradycyjnym oraz nowoczesnym.

Dokumenty w obu wersjach zapisane są w formacie DOC i PDF oraz spakowane w pliku .zip.

Pobrany szablon listu motywacyjnego należy samodzielnie edytować. Jeśli masz z tym problemy, możesz skorzystać z oferty: pisanie listu motywacyjnego.

Polecamy również poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz znaleźć pracę. Szczegóły tutaj.

 

Kategoria Wzory listów motywacyjnych
Rozdział Ochrona zdrowia
Dział Pomocniczy personel medyczny

Położna to zazwyczaj kobieta, której obowiązkiem służbowym jest pielęgnacja, obserwacja i udział w procesie leczenia kobiety chorej ginekologicznie i pomoc kobiecie ciężarnej przed, podczas i po porodzie. Celem pracy położnej jest zachowanie zdrowia zarówno kobiety jak i dziecka. Szukając pracy jako położna można ją znaleźć w oddziałach szpitalnych ginekologiczno położniczych w przychodniach poradni K oraz bezpośrednio w domu pacjentki. Zadaniem położnej jest profilaktyka nad kobietą w czasie ciąży w celu obserwacji, rejestracji i informacji o ewentualnych odchyleniach od stanu prawidłowego w przebiegu ciąży. Położna powinna być dokładną, odpowiedzialną i zaangażowaną w swoje obowiązki osobą, która lubi swoją pracę i kontakt z ludźmi. Praca położnej ma charakter indywidualny, bywa często, że w czasie pracy podejmuje działanie w zespole z lekarzem ginekologiem, lekarzem anestezjologiem i instrumentariuszką. Współpracuje na sali porodowej, prowadzi i obsługuje z lekarzem poród prawidłowy oraz asystuje lekarzowi przy porodach powikłanych.

Wzór listu motywacyjnego opracowana przy udziale Akademii Mungo - www.mungo.pl

Brak

Brak