Projektant mody - wzór listu motywacyjnego

Wzór listu motywacyjnego dla projektanta mody został opracowany w dwóch wariantach: tradycyjnym oraz nowoczesnym.

Dokumenty w obu wersjach zapisane są w formacie DOC i PDF oraz spakowane w pliku .zip.

Pobrany szablon listu motywacyjnego należy samodzielnie edytować. Jeśli masz z tym problemy, możesz skorzystać z oferty: pisanie listu motywacyjnego.

Polecamy również poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz znaleźć pracę. Szczegóły tutaj.

 

Kategoria Wzory listów motywacyjnych
Rozdział Sztuka i projektowanie artystyczne
Dział Plastyka

Projektant mody to zawód twórczy, w którym wykonuje się projekty i wersje projektowe odzieży, ubrań i dodatków do nich. Projektant ma za zadanie stworzenie kolekcji odzieży począwszy od jej zaprojektowanie a skończywszy na uszyciu wstępnej partii i zaprezentowaniu jej szerszej publiczności. Projektowana odzież może mieć charakter użytkowy lub artystyczny. Odzież użytkowa trafia przeważnie do seryjnej produkcji, natomiast odzież artystyczna trafia do salonów mody oraz na pokazy mody. Projektanci mody mogą być zatrudnieni w firmach odzieżowych, gdzie projektują ubrania codziennego użytku: kurtki, spodnie, bluzki, swetry, sukienki, które później trafiają do sklepów. Praca może być również wykonywana w domach mody. Tutaj praca skupia się głównie na kreatywnym myśleniu i wyznaczaniu trendów w modzie.Praca projektanta mody może być zespołowa lub mieć charakter indywidualny. Uzależnione jest to od wielkości miejsca pracy oraz od etapu na jakim znajduje się projektowanie nowej kolekcji odzieży.

Brak

Brak