Urzędnik - wzór podania o pracę

Wzór podania o pracę dla urzędnika został opracowany w dwóch wariantach: tradycyjnym oraz nowoczesnym.

Dokumenty w obu wersjach zapisane są w formacie DOC i PDF oraz spakowane w pliku .zip.

Pobrany szablon podania o pracę należy samodzielnie edytować. Jeśli masz z tym problemy, możesz skorzystać z naszej oferty.

Polecamy również poradnik, z którego dowiesz się w jaki sposób napisać profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz znaleźć pracę. Szczegóły tutaj.

 

Kategoria Wzory podań o pracę
Rozdział Administracja, zarządzanie, business, praca urzędnicza
Dział Pracownicy obsługi biura

Praca urzędnika nie należy do łatwych. Choć w społeczeństwie utrwalony jest obraz urzędnika, jako osoby dobrze usytuowanej z dobrą pracą i płacą. Obecnie nie jest to takie jednoznaczne. Praca wykonywana jest w przepełnionych biurach, na każdym kroku czekają kontrole i wciąż niezadowoleni petenci. Pomimo wielu wad praca urzędnika pozwala jednak na stabilną pracę na rzecz społeczeństwa. Do podstawowych zadań urzędnika należy obsługa petentów, udzielanie informacji, wydawanie zaświadczeń, decyzji itp. Praca w każdym urzędzie ma podobny charakter, jednak znacząco różni się zakres kompetencji poszczególnych jednostek samorządu.Praca urzędnika wykonywana jest w stałych godzinach pracy, od poniedziałku do piątku. Weekendy oraz dni świąteczne są wolne odp racy. Praca wykonywana jest przeważnie w pomieszczeniach biurowych, jednak zdarzają się w zależności od wydziału wyjazdy w teren lub delegacje służbowe. Przeważnie są to jednodniowe wyjazdy na szkolenia, wykłady, konferencje czy sympozja.

Brak

brak