CV Administrator Baz Danych | StartCV.pl

CV Administrator Baz Danych

CV Administrator Sieci Informatycznej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Administrator Baz Danych

Wzór Curriculum Vitae dla Administratora Baz Danych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Administratora Baz Danych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Administratora Baz Danych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Administratora Baz Danych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Administrator Baz Danych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Administrator Baz Danych.

Administrator baz danych jest to osoba, która zajmuje się prowadzeniem bazy danych oraz czuwaniem nad jej poprawnym funkcjonowaniu w systemie informatycznym bibliotek, szkół, urzędów, banków, fabryk i innych instytucji. Obecnie jest to jeden z lepiej płatnych zawodów ze względu na małą ilość bardzo dobrych specjalistów a stale zwiększające się systemy do obsługi. Administrator baz danych zajmuje się wprowadzaniem nowych rekordów do bazy, dbaniem o prawidłowe jej funkcjonowanie, archiwizowanie oraz co najważniejsze zajmuje się właściwym zabezpieczeniem jej przed niepowołanymi podmiotami. Osoba na tym stanowisku zajmuje się w pierwszej kolejności właściwym doborem baz danych dla potrzeby danego przedsiębiorstwa, następnie zajmuje się przygotowaniem bazy danych do wcześniej określonych celów, tworzy konta użytkowników, nadaje im uprawnienia, zabezpiecza przed włamaniami, dalej szkoli pracowników z obsługi programów i na końcu zajmuje się archiwizacją oraz prawidłowym funkcjonowaniem wraz z naprawianiem błędów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia