CV Administrator Sieci Informatycznej | StartCV.pl

CV Administrator Sieci Informatycznej

CV Administrator Baz Danych
1 lipca 2018
CV Adwokat
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,64.
Loading...

Wzór CV Administrator Sieci Informatycznej

Wzór Curriculum Vitae dla Administratora Sieci Informatycznej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Administratora Sieci Informatycznej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Administratora Sieci Informatycznej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Administratora Sieci Informatycznej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Administrator Sieci Informatycznej

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Administrator Sieci Informatycznej.

Osoba zatrudniona na stanowisku administratora sieci informatycznej zajmuje się utrzymaniem sieci informatycznej w ciągłej pracy poprzez czuwanie nad prawidłowym działaniem wszystkich połączonych komputerów oraz innych elementów peryferyjnych takich jak drukarki, skanery, kopiarki. Ważne jest aby wraz z sprzętem poprawnie działały również wszystkie programy użytkowe i oprogramowanie systemowe. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za zapewnienie ciągłej pracy sieci i osób z niej korzystających, usuwa niezwłocznie wszystkie awarie i zabezpiecza sieć informatyczną przed włamaniami osób niepowołanych. Zajmuje się czuwaniem nad bezpieczeństwem użytkowników sieci oraz zabezpiecza sieć przed dostępem osób trzecich i niepowołanych z zewnątrz oraz od wewnątrz sieci. Administrator sieci informatycznej musi stale kontrolować parametry wydajnościowe i analizować wszelkie anomalia i odstępstwa od normy, celem wykrycia potencjalnego zagrożenia.Praca administratora sieci głównie wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych, rzadziej w serwerowniach lub ciągach komunikacyjnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia