CV Adwokat | StartCV.pl

CV Adwokat

CV Administrator Sieci Informatycznej
1 lipca 2018
CV Agent Celny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,82.
Loading...

Wzór CV Adwokat

Wzór Curriculum Vitae dla Adwokata został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Adwokata zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Adwokata można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Adwokata

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Adwokata:

List motywacyjny Adwokat | Podanie o pracę Adwokat
 

 

Opis zawodu Adwokat

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Adwokat.

Adwokat zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej, współdziałaniem w ochronie praw i wolności obywatelskich, a także kształtowaniem i stosowaniem prawa. Urządzeniami wykorzystywanymi przez adwokatów w ich pracy są: telefony, komputery, telefaksy, drukarki i kopiarki. Adwokat zobowiązany jest do utrzymania w tajemnicy, informacji uzyskanych w związku z udzieleniem pomocy prawnej. Po otrzymaniu od klienta pełnomocnictwa procesowego, jest upoważniony do podejmowania w jego imieniu wszelkich decyzji i czynności, mających wpływ na toczący się proces. Osoba zatrudniona na stanowisku adwokata objęta jest immunitetem materialnym. Jego działalność najczęściej odbywa się w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, handlowego, finansowego i administracyjnego. Adwokat wykonuje swoje obowiązki w pomieszczeniach zamkniętych, którymi najczęściej są: biura, kancelarie, sądy oraz urzędy. Charakter zawodu i jego siedzący tryb, może powodować ryzyko występowania chorób układu krążenia. Zajęcie to nie wiąże się z występowaniem wypadków przy pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia