CV Agent Celny | StartCV.pl

CV Agent Celny

CV Adwokat
1 lipca 2018
CV Agent Ubezpieczeniowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór CV Agent Celny

Wzór Curriculum Vitae dla Agenta Celnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Agenta Celnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Agenta Celnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Agenta Celnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Agenta Celnego:

List motywacyjny Agent Celny | Podanie o pracę Agent Celny
 

 

Opis zawodu Agent Celny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Agent Celny.

Agent celny jest pracownikiem Agencji Celnej. Jej pracownicy są upoważnieni przez eksporterów i importerów do występowania w ich imieniu przed Urzędem Celnym. Jego działania mają na celu uzyskanie zgody na dopuszczenie towarów klienta do obrotu na terenie naszego kraju lub do możliwości wywiezienia ich za jego granice. Zadaniem agenta celnego jest skompletowanie dokumentów potrzebnych w Urzędzie Celnym, zgłaszanie towarów do odpowiednich kontroli, zamieszczanie informacji o firmach i towarach w rejestrze Agencji Celnej oraz reprezentowanie klienta podczas odprawy celnej. W zakresie jego obowiązków jest także pilnowanie terminowości regulowania należności celnych. Miejscem pracy agenta celnego jest pomieszczenie biurowe, w którym kompletuje dokumenty niezbędne do odprawy celnej oraz magazyny, w których składowane są towary będące przedmiotem czynności celnych. Zawód ten wiąże się z częstymi sytuacjami stresowymi, co może prowadzić do nerwic lub problemów z układem krążenia. Agenci celni narażeni są także na ryzyko potknięć, skaleczeń i pośliźnięć podczas odprawy celnej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia