CV Aktor | StartCV.pl

CV Aktor

CV Agent Ubezpieczeniowy
1 lipca 2018
CV Analityk Finansowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Aktor

Wzór Curriculum Vitae dla Aktora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Aktora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Aktora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Aktora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Aktora:

List motywacyjny Aktor | Podanie o pracę Aktor
 

 

Opis zawodu Aktor

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Aktor.

Aktor jest to osoba która pracuje na planie filmowym, w studiach filmowych lub w teatrze. Osoba na tym stanowisku odpowiada za stworzenie kreacji aktorskiej w filmie lub w teatrze. Umiejętności aktorskich nie da się nauczyć potrzebny jest talent, z którym człowiek się rodzi. W szkole aktorskiej uczeń dowiaduje się jedynie z wszelkimi technikami aktorskimi oraz z wiedzą teoretyczną. Większości ludzi wydaje się, że zawód aktora to lukratywna posada, związana z pieniędzmi i sławą. Niestety jest to tylko wierzchołek góry lodowej, jest to znikomy odsetek aktorów. Większość z nich grach w filmach nisko budżetowych lub niezależnych albo gra w teatrach. Szansą dla każdego aktora jest gra drugoplanowa u boku sławnych aktorów lub u dobrych reżyserów. Szansa na wybicie się jest jednak marna.Praca aktora wykonywana jest w teatrach, studiach i planach filmowych. Głównym narzędziem pracy jest ciało i głos aktora, którym musi wykreować bohatera, którego gra. Ważna jest mimika, barwa głosu, akcentowanie, sposób bycia i zachowania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia