CV Architekt | StartCV.pl

CV Architekt

CV Analityk Rynku Pracy
1 lipca 2018
CV Architekt Krajobrazu
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Architekt

Wzór Curriculum Vitae dla Architekta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Architekta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Architekta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Architekta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Architekta:

List motywacyjny Architekt | Podanie o pracę Architekt
 

 

Opis zawodu Architekt

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Architekt.

Głównym celem pracy architekta jest projektowanie budynków ora otaczającego ich terenu, a także modernizacja i rozbudowa istniejących obiektów budowlanych. To on ponosi odpowiedzialność za jakość, bezpieczeństwo i oryginalność wprowadzanych przez siebie rozwiązań. Po jego podstawowych obowiązków należy szkicowanie opracowanych przez siebie koncepcji, przygotowywanie dokumentacji technicznej, a w przypadku samodzielnych architektów, także wizyty w urzędach oraz nadzór na budowie. Najczęściej używanymi przez architekta narzędziami są ołówki, pisaki, kredki, cyrkle, szablony, kalki oraz komputer posiadający specjalistyczne oprogramowanie. Oprócz projektowania czynnościami wykonywanymi przez architekta jest negocjowanie, konsultowanie i nadzorowanie. Właściwa praca architekta wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych, w pracowni projektowej, wyposażonej w deskę kreślarską. Czasem miejscem jego pracy staje się plac budowy. Wykonuje on swoją pracę najczęściej siedząc, co może powodować schorzenia kręgosłupa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia