CV Architekt Krajobrazu | StartCV.pl

CV Architekt Krajobrazu

CV Architekt
1 lipca 2018
CV Architekt Wnętrz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór CV Architekt Krajobrazu

Wzór Curriculum Vitae dla Architekta Krajobrazu został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Architekta Krajobrazu zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Architekta Krajobrazu można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Architekta Krajobrazu

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Architekt Krajobrazu

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Architekt Krajobrazu.

Celem działań architekta krajobrazu jest zaprojektowanie otoczenia w taki sposób, aby stworzyć ograniczoną całość. Elementami, które musi w swej pracy uwzględnić architekt krajobrazu są: roślinność, rzeźba terenu, woda, nasłonecznienie, powietrze oraz elementy dziedzictwa kulturowego. Architekt pracuje na zlecenie osób fizycznych, firm, a także instytucji państwowych. Jego zadaniem może być również przygotowywanie schematów rozwoju i ochrony krajobrazu, a także studiów i programów budowy lub unowocześniania obiektów architektury krajobrazu i terenów zieleni miejskiej. Do zadań architekta krajobrazu należy opracowywanie koncepcji i przygotowywanie ich szkiców, inwentaryzowanie roślinności na danym terenie oraz wykonywanie odkrywek glebowych. Właściwa praca architekta krajobrazu odbywa się w pracowni projektowej, przy specjalnie przystosowanym do tego stole. Zakres obowiązków architekta wymaga od niego wizyt w terenie, w urzędach i innych miejscach. Częste korzystanie z niewygodnego stołu kreślarskiego może powodować schorzenia kręgosłupa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia