CV Artysta Fotografik | StartCV.pl

CV Artysta Fotografik

CV Archiwista
1 lipca 2018
CV Artysta Grafik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Artysta Fotografik

Wzór Curriculum Vitae dla Artysty Fotografika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Artysty Fotografika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Artysty Fotografika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Artysty Fotografika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Artysta Fotografik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Artysta Fotografik.

Artysta fotograf to jeden z twórczych zawodów, gdzie oprócz umiejętności obsługi aparatów fotograficznych i robienia zdjęć bardzo ważna jest dusza artystyczna, która sprawi że fotograf nie jest rzemieślnikiem tylko artystą. Z języka greckiego fotografia oznacza pisanie światłem i jest to chyba najtrafniejsze określenie dla tego zawodu. Fotograf i fotografia mają na celu utrwalenie na dawniej na kliszy a obecnie w dobie aparatów cyfrowych na karcie pamięci zjawisk, ludzi, obrazów, które zastane są w przyrodzie. Artysta fotograf dzięki swej wrażliwości i zmysłowi artystycznemu potrafi przekazać odbiorcom czy też klientom własną wizję obrazu, postaci czy nawet otaczającego nas świata. Fotogram wykonuje wiele zdjęć, czy też próbek zdjęć, następnie wybiera te najlepsze, które poddawane są jeszcze obróbce chemicznej w przypadku zdjęć analogowych lub obróbce komputerowej w przypadku zdjęć cyfrowych.Praca artysty fotografika odbywa się w studiu oraz w terenie. Nieraz są to odległe rejony świata, na łonie przyrody lub w samym środku konfliktów zbrojnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia