CV Artysta Grafik | StartCV.pl

CV Artysta Grafik

CV Artysta Fotografik
1 lipca 2018
CV Artysta Malarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Artysta Grafik

Wzór Curriculum Vitae dla Artysty Grafika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Artysty Grafika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Artysty Grafika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Artysty Grafika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Artysta Grafik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Artysta Grafik.

Artysta grafik to dość specyficzny zawód, który można podzielić na dwie kategorie: grafika użytkowa oraz grafika warsztatowa. Jakie są zatem różnice pomiędzy nimi? Artysta zajmujący się grafiką warsztatową czyli artystyczną tworzy prace na papierze przy pomocy takich technik jak: miedzioryt, akwaforta, sucha igła, litografia, i wiele innych. Grafika artystyczna ma to do siebie, że tworzona jest przez artystów, którzy często wykonują tylko jedną kopię dzieła, następnie są one sprzedawane w galeriach sztuki. Drugim rodzajem pracy artysty jest grafika użytkowa zwana też czasami grafiką projektową. Oznacza ona twórczość w takich dziedzinach jak projektowanie okładek książek, gazet, albumów, reklam, tworzenie grafik użytkowych, znaków i wielu innych. Obecnie te elementy wykonywane są komputerowo, jednak wstępne szkice i projekty nadal tworzone są przy pomocy tradycyjnych narzędzie: papier i ołówek.Praca artysty grafika wykonywana jest we własnych pracowniach, natomiast grafiki użytkowe przeważnie wykonywane są w biurach, agencjach reklamowych, domach mody, wydawnictwach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia