CV Artysta Malarz | StartCV.pl

CV Artysta Malarz

CV Artysta Grafik
1 lipca 2018
CV Artysta Rzeźbiarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Artysta Malarz

Wzór Curriculum Vitae dla Artysty Malarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Artysty Malarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Artysty Malarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Artysty Malarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Artysta Malarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Artysta Malarz.

Malarz jest to zawód twórczy polegający na malowaniu obrazów. Ze względu na abstrakcyjny charakter pracy, ciężko jest scharakteryzować zakres obowiązków. W swej twórczości osoba zajmująca się malarstwem wyraża swoją wizję świata, a także stosunek do człowieka, wydarzeń na świecie, czy też własnych wewnętrznych przeżyć. Praca artysty malarza potrzebna jest w równym stopniu samemu artyście jak i innym ludziom. Malarz tworzy swe dzieła w pracowniach malarskich lub w plenerze, na świeżym powietrzu. Wbrew pozorom praca nie jest taka prosta. Trzeba posiadać bardzo dobrą znajomość technik malowania, tworzenia ram i doboru płócien, również bardzo ważna jest znajomość farb, ich właściwości oraz sposobów mieszania ze sobą i nanoszenia na płótno.Praca artysty malarza w głównej mierze odbywa się w pracowniach, dlatego bardzo ważne jest aby to były miejsca duże i przestronne, o wysokim suficie. Również bardzo ważne jest oświetlenie, które powinno być naturalne i pozwalać na rzeczywiste odwzorowanie barw i kolorów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia