CV Artysta Rzeźbiarz | StartCV.pl

CV Artysta Rzeźbiarz

CV Artysta Malarz
1 lipca 2018
CV Asystentka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Artysta Rzeźbiarz

Wzór Curriculum Vitae dla Artysty Rzeźbiarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Artysty Rzeźbiarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Artysty Rzeźbiarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Artysty Rzeźbiarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Artysta Rzeźbiarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Artysta Rzeźbiarz.

Artysta rzeźbiarz to kolejny zawód twórczy, w którym należy wykazać się talentem, poczuciem estetyki i piękna. Praca rzeźbiarza rodzi się z wewnętrznej potrzeby i chęci wyrażenia własnych idei. Praca przy nowym dziele rozpoczyna się od wstępnych koncepcji nowych rzeź, które są wykonywane na papierze lub z plastycznych materiałów jak modelina czy glina. Następnie przechodzi się do drugiego etapu gdzie tworzy się dzieło z trwałych elementów lub materiałów jak: drewno, kamień, szkło, kość słoniowa, ceramika, tworzywo sztuczne, beton, żelazo lub inne metale i ich stopy. Rzeźbiarz wykonuje prace samodzielnie lub w przypadku dużych rzeźb z pomocą fachowców w danej dziedzinie. Tworzone prace są później wystawiane w galeriach, wystawach, lub też mogą być częścią przestrzeni publicznej.Praca rzeźbiarza w głównej mierze wykonywana jest w pracowniach rzeźbiarskich lub innych miejscach do tego przystosowanych. Przy wykonywaniu rzeźb o dużych wymiarach prace prowadzone mogą być w zamkniętych halach lub na świeżym powietrzu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia