CV Asystentka | StartCV.pl

CV Asystentka

CV Artysta Rzeźbiarz
1 lipca 2018
CV Barman
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,78.
Loading...

Wzór CV Asystentka

Wzór Curriculum Vitae dla Asystentki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Asystentki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Asystentki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Asystentki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Asystentki:

List motywacyjny Asystentka | Podanie o pracę Asystentka
 

 

Opis zawodu Asystentka

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Asystentka.

Osoba zatrudniona na stanowisku asystentki zajmuje się pracą w biurze dyrektora, kierownika lub innego pracownika wyższego szczebla. Do głównych zadań asystentki lub asystenta należy wspomaganie pracy przełożonego. Zajmuje się przygotowaniem dokumentów, spotkań, redagowaniem przemówień, wykonuje prezentacje, sprawozdania. Asystentka jest to osoba o zbliżonych kompetencjach co sekretarka, jednak zajmuje się pracą tylko dla jednej osoby. Od osób na tym stanowisku wymaga się wyższego wykształcenia oraz znajomości języków, w szczególności w międzynarodowych korporacjach lub firmach współpracujących z zagranicznymi kontrahentami. Wynagrodzenia w głównej mierze zależą od wielkości firmy, doświadczenia oraz zakresu obowiązków. Osoba zatrudniona na stanowisku asystentki pracuje zazwyczaj w pomieszczeniach biurowych, w salach konferencyjnych, rzadziej w terenie lub na wyjazdach służbowych. Asystentka w pracy najczęściej używa takich urządzeń jak komputer, telefon, ksero i innych urządzeń biurowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia