CV Barman | StartCV.pl

CV Barman

CV Asystentka
1 lipca 2018
CV Betoniarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,63.
Loading...

Wzór CV Barman

Wzór Curriculum Vitae dla Barmana został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Barmana zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Barmana można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Barmana

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Barmana:

List motywacyjny Barman | Podanie o pracę Barman
 

 

Opis zawodu Barman

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Barman.

Osoba pracująca na stanowisku barmana zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakładach gastronomicznych takich jak bary, restauracje, kawiarnie, hotele. Prowadzi ona rozliczenie sprzedaży na kasie fiskalnej za pobrane pieniądze za potrawy i napoje od konsumentów. Barman to osoba odpowiedzialne za przygotowanie drinków i napojów, ale także zajmująca się wydawaniem potraw, nakrywaniem do stołów oraz przygotowaniem dań do konsumpcji. Barman udziela również informacji dotyczących przygotowanych dań, doradza odpowiedni zestaw potraw i napojów w zależności od upodobań i oczekiwań klientów. Zawód ten posiada wysoką rangę wśród zawodów związanych z gastronomią, wiąże się to z dużą odpowiedzialnością pracy w tworzeniu dobrego wizerunku miejsca w którym się pracuje. Praca barmana(bufetowego) najczęściej ma miejsce w pomieszczeniach zamkniętych ze słabym oświetleniem, co wiąże się z pewną uciążliwością. Praca na wolnym powietrzu trafia się rzadko raczej sezonowo, bo pracują oni wtedy w ogródkach kawiarnianych, tarasach itp. Osoby pracujące w tym zawodzie narażone są na hałas i często na dym papierosowy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia