CV Bileter | StartCV.pl

CV Bileter

CV Bibliotekarz
1 lipca 2018
CV Biotechnolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Bileter

Wzór Curriculum Vitae dla Biletera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Biletera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Biletera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Biletera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Biletera:

List motywacyjny Bileter | Podanie o pracę Bileter
 

 

Opis zawodu Bileter

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Bileter.

Głównym zadaniem biletera jest sprzedaż biletów, prowadzenie rezerwacji, a także udzielanie informacji o instytucji, w której pracuje. Bileterzy znajdują zatrudnienie w takich instytucjach jak: kino, teatr, filharmonia, park wodny, wesołe miasteczko, hala sportowa, basen oraz przedsiębiorstwa komunikacyjne. Zależności od miejsca zatrudnienia, zakres obowiązków biletera może się od siebie różnić. Bileter w teatrze czy filharmonii, oprócz sprawdzenia ważności biletu, wskazuje gościowi miejsce które powinien zająć, zajmuje się sprzedażą programów informacyjnych oraz pośrednio dbają o bezpieczeństwo gości poprzez utrzymanie porządku wśród publiczności. Bileterzy pracujący w kasach biletowych środków komunikacyjnych dodatkowo wystawiają odpowiednie legitymacje do biletów imiennych. Miejscem pracy biletera jest stoisko kasowe, które przeważnie znajduje się w pomieszczeniu zamkniętym. Niedogodności związane z tym zawodem, to przede wszystkim hałas i w związku z częstymi kontaktami z ludźmi, możliwość występowania konfliktów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia