CV Blacharz | StartCV.pl

CV Blacharz

CV Biotechnolog
1 lipca 2018
CV Brukarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Blacharz

Wzór Curriculum Vitae dla Blacharza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Blacharza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Blacharza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Blacharza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Blacharza:

List motywacyjny Blacharz | Podanie o pracę Blacharz
 

 

Opis zawodu Blacharz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Blacharz.

Najważniejszym zadaniem blacharza jest wykonywanie i naprawianie przedmiotów oraz urządzeń wykonanych z cienkich blach, przeznaczonych do użytku codziennego, a także na potrzeby budownictwa i przemysłu. Oprócz tego jego zadaniem jest również instalowanie wyrobów w miejscu przeznaczenia. Praca blacharza polega na nadaniu arkuszowi blachy odpowiedniego kształtu. Może to zrobić wykonując następujące czynności: trasowanie, cięcie, kształtowanie i łączenie. Istnieje kilka sposobów łączenia blachy. Jest to przede wszystkim: nitowanie, zakładanie oraz lutowanie i spawanie. Narzędziami wykorzystywanymi w zawodzie blacharza są: imadła, tokarki, krawędziarki, zawijarki, zaginarki, żłobiarki, nożyce stołowe i gilotynowe oraz prasa. Najczęściej miejscem pracy blacharza jest pomieszczenie zamknięte, a jego pracy towarzyszy nieodmiennie hałas. Warunki pracy są zróżnicowane i zależne od rodzaju oraz zakresu wykonywanych robót. Blacharz najczęściej wykonuje swoje zadania w pozycji stojącej, czasem w zmiennych pozycjach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia