CV Brukarz | StartCV.pl

CV Brukarz

CV Blacharz
1 lipca 2018
CV Budowlaniec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Brukarz

Wzór Curriculum Vitae dla Brukarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Brukarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Brukarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Brukarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Brukarza:

List motywacyjny Brukarz | Podanie o pracę Brukarz
 

 

Opis zawodu Brukarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Brukarz.

Brukarz to pracownik zatrudniony w przemyśle budowlanym, w gałęzi drogownictwa. Jego najważniejszym zadaniem jest brukowanie, naprawianie i rozbieranie nawierzchni ulic, placów, dróg, chodników, skarp i przejazdów. Materiałami stosowanymi przez brukarza w jego pracy są: kamień, cegła klinkierowa, płyty kamienno-betonowe lub kostka brukowa. Do obowiązków brukarza jest również dbanie o właściwe składowanie materiałów przez niego wykorzystywanych. Przed przystąpieniem do pracy właściwej, musi on dokonać niwelacji podłoża, co wiąże się z wykonaniem wykopów lub nasypów w odpowiednich miejscach. Następnie wykonuje żwirowy podkład, utwardzony za pomocą zagęszczarki mechanicznej. Na tak przygotowane podłoże, układa właściwą warstwę wierzchnią. Brukarz wykonuje swoje obowiązki przede wszystkim na wolnym powietrzu, przez co narażony jest na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych oraz na ryzyko występowania nieszczęśliwych wypadków. Dolegliwości związane z tym zawodem to przede wszystkim zmiany reumatyczne oraz urazy narządu słuchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia