CV Budowlaniec | StartCV.pl

CV Budowlaniec

CV Brukarz
1 lipca 2018
CV Charakteryzator
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Budowlaniec

Wzór Curriculum Vitae dla Budowlańca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Budowlańca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Budowlańca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Budowlańca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Budowlaniec

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Budowlaniec.

Budowlaniec jest to pracownik zatrudniony w przedsiębiorstwach i firmach budowlanych, hurtowniach materiałów budowlanych a nawet w biurach projektowych. Praca na tym stanowisku polega na wykonywaniu poszczególnych prac budowlanych na placu budowy. Budowlaniec to osoba o wszechstronnych umiejętnościach. Pracownik na tym stanowisku zajmuje się budową domów, stawianiem fundamentów, murowaniem ścian, kładzeniem dachu. Dodatkowo zajmuje się również robotami wykończeniowymi: ocieplaniem ścian, malowaniem, kładzeniem posadzek. Ze względu na dużą różnorodność profesji w obrębie zawodu wyszczególnia się wiele specjalności takich jak: zbrojarz, betoniarz, murarz, dekarz, brukarz, stolarz, malarz itp. Praca budowlańca w większości wykonywana jest na świeżym powietrzu, na budowie. Praca może być wykonywana na wysokości lub w wykopach. Pracownik narażony jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak na przykład: mróz, upał, deszcze, śnieg, wiatr. Dodatkowo narażony jest na liczne niebezpieczeństwa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia