CV Charakteryzator | StartCV.pl

CV Charakteryzator

CV Budowlaniec
1 lipca 2018
CV Choreograf
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Charakteryzator

Wzór Curriculum Vitae dla Charakteryzatora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Charakteryzatora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Charakteryzatora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Charakteryzatora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Charakteryzator

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Charakteryzator.

Charakteryzator to osoba zajmująca się dostosowaniem wyglądu aktora do granej przez niego roli, postaci oraz warunków w jakich będzie on występował. Zmieniając aktorowi rysy twarzy, wiek aktora, robiąc mu zarost, bądź blizny charakteryzator osiąga cel, w zależności od potrzeb i wymogów. Robiąc mu makijaż wydobywa z niego walory urody i maskuje defekty fizyczne aktora. Praca charakteryzatora wymaga dużych zdolności manualnych i plastycznych, jest zarazem techniczna i twórcza. W spektaklach i filmach opartych na charakteryzacji jest ważnym współtwórcą sukcesu aktorów i reżyserów. Do zadań osoby na tym stanowisku należy między innymi zapoznać się z koncepcją postaci na podstawie dokumentacji scenograficznej oraz ustnych informacji uzyskanych od reżysera. W razie takiej potrzeby musi omówić ze scenarzystą, reżyserem i aktorem ewentualne poprawki do danej charakteryzacji. Miejscem pracy charakteryzatora jest pomieszczenie zwane charakteryzatornią znajdujące się w studio filmowym, telewizyjnym lub w teatrze służące do zmiany wyglądu aktora. Dobrze wyposażone i oświetlone, pozwalające sprawdzić efekt pracy w różnych ujęciach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia