CV Choreograf | StartCV.pl

CV Choreograf

CV Charakteryzator
1 lipca 2018
CV Cieśla
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Choreograf

Wzór Curriculum Vitae dla Choreografa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Choreografa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Choreografa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Choreografa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Choreografa:

List motywacyjny Choreograf | Podanie o pracę Choreograf
 

 

Opis zawodu Choreograf

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Choreograf.

Choreograf jest to osoba, która zajmuje się układaniem i komponowaniem tańców lub układów tanecznych. Praca opiera się na bardzo dobrej znajomości form tanecznych, kroków i figur wykorzystywanych w tańcu. Bardzo ważne jest tutaj ich odpowiednie połączenie i nadanie im unikalnej i interesującej formy. Układ taneczny należy również zgrać wraz z muzyką kostiumami, rekwizytami i oświetleniem. Choreograf pracę zaczyna od określenia pewnej idei, która zrodzi się w jego głowie. Następnie poprzez dobrą znajomość zespołów tanecznych, potrafi dobrać odpowiedni układ dla danego zespołu. Praca wykonywana jest wraz z tancerzami i zespołami tanecznymi, którym przekazuje własne pomysły i pomaga w właściwym wykonaniu tańca. Choreograf sam ocenia możliwości taneczne poszczególnych tancerzy i układa dla nich takie układy, które będą w stanie wykonać.Praca wykonywana jest w studiach tanecznych lub salach baletowych. Choreograf można również pracować w własnym domu lub biurze, a także na lodowisku, pomagając tancerzom jazdy figurowej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia