CV Cukiernik | StartCV.pl

CV Cukiernik

CV Cieśla
1 lipca 2018
CV Dekarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Cukiernik

Wzór Curriculum Vitae dla Cukiernika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Cukiernika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Cukiernika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Cukiernika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Cukiernika:

List motywacyjny Cukiernik | Podanie o pracę Cukiernik
 

 

Opis zawodu Cukiernik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Cukiernik.

Celem pracy cukiernika jest produkcja wyrobów cukierniczych, do których zalicza się ciasta, ciastka oraz lody. W średnich i dużych zakładach rzemieślniczych spotyka się specjalizacje tego zawodu, takie jak: dekorator, ciastkarz i lodziarz. Wszelkie czynności robocze rozpoczyna się od przygotowania maszyn i urządzeń niezbędnych do produkcji. Zapoznanie się z zamówieniem umożliwia przygotowanie odpowiedniej ilości potrzebnych surowców. W celu odmierzenia odpowiedniej ilości składników cukiernik używa urządzeń elektronicznych. Do codziennych obowiązków cukiernika można zaliczyć: obieranie, drylowanie, dzielenie owoców, wyrabianie, wałkowanie i dzielenie ciasta. Zasadnicze czynności to: pieczenie, smażenie i pasteryzowanie, a także prowadzenie dokumentacji produkcji. Cukiernik wykonuje swoje obowiązki w hali produkcyjnej lub w mniejszym pomieszczeniu, specjalnie do tego zajęcia przystosowanym. Praca w tym zawodzie związana jest z częstym przebywaniem w wysokiej temperaturze, co wiąże się z pewnym dyskomfortem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia