CV Dekarz | StartCV.pl

CV Dekarz

CV Cukiernik
1 lipca 2018
CV Detektyw
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33.
Loading...

Wzór CV Dekarz

Wzór Curriculum Vitae dla Dekarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Dekarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Dekarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Dekarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dekarza:

List motywacyjny Dekarz | Podanie o pracę Dekarz
 

 

Opis zawodu Dekarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Dekarz.

Dekarz jest pracownikiem firmy budowlanej, a jego zadaniem jest pokrycie dachu budowli. Dekarz ściśle współpracuje z cieślą budowlanym, jeśli konstrukcja dachu wykonana jest z drewna, lub z monterem konstrukcji budowlanych, jeśli materiałem z jakiego wykonana jest konstrukcja jest metal. Dziełem jego pracy jest poszycie, którego zadaniem jest ochrona budowli przez wpływami atmosferycznymi. Uzupełnieniem poszycia są urządzenia służące do odprowadzania wody, których instalacją również zajmuje się dekarz. Najpierw przygotowuje on poszycie w warsztacie, a następnie montuje je na dachu budynku. Przedtem jednak musi on dokonać odpowiednich pomiarów. Dekarz może konstruować poszycia z blachy, papy, dachówki lub płytek bitumicznych. Praca dekarza dzieli się na dwa etapy, a co za tym idzie, posiada dwa zasadnicze miejsca, gdzie jego zadania są wykonywane. Pierwszym z nich jest warsztat lub teren obok budowy. Drugim natomiast dach budynku. Niebezpieczeństwem związanym z tym zawodem jest możliwość upadku z dużej wysokości.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia