CV Detektyw | StartCV.pl

CV Detektyw

CV Dekarz
1 lipca 2018
CV Diagnosta Laboratoryjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Detektyw

Wzór Curriculum Vitae dla Detektywa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Detektywa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Detektywa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Detektywa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Detektywa:

List motywacyjny Detektyw | Podanie o pracę Detektyw
 

 

Opis zawodu Detektyw

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Detektyw.

Zadaniem prywatnego detektywa jest zdobywanie i gromadzenie informacji o osobach prywatnych, przedsiębiorstwach i firmach, w zależności od wymagań klienta. Jego obowiązki związane są z określaniem miejsca pobytu osób zaginionych, inwigilacją, stwierdzaniem wysokości zadłużenia firmy lub ustalaniem majątku trwałego przedsiębiorstwa. Detektyw może wykonywać czynności służące udowodnieniu zdrady małżeńskiej, sprawy spadkowe i te związane z rozdziałem majątku. Detektyw wykonuje swoje zadania poprzez prowadzenie wywiadów środowiskowych, prowadzenie obserwacji i kompletowanie dowodów rzeczowych. Jego obowiązkiem jest nie tylko zbieranie informacji, ale również ich odpowiednia weryfikacja. Nie da się dokładnie sprecyzować miejsca pracy detektywa, gdyż działa on wszędzie tam, gdzie może uzyskać informacje potrzebne do wykonania zlecenia. Zawód detektywa jest ryzykowny, gdyż wiąże się z bezpośrednim kontaktem z przestępcami. Jest również zawodem wymagającym dużych pokładów cierpliwości i odporności fizycznej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia