CV Diagnosta Samochodowy | StartCV.pl

CV Diagnosta Samochodowy

CV Diagnosta Laboratoryjny
1 lipca 2018
CV Dietetyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Diagnosta Samochodowy

Wzór Curriculum Vitae dla Diagnosty Samochodowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Diagnosty Samochodowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Diagnosty Samochodowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Diagnosty Samochodowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Diagnosta Samochodowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Diagnosta Samochodowy.

Zadaniem diagnosty samochodowego jest ocena stanu technicznego pojazdów użytkowanych na drogach publicznych. Do pojazdów tych należą: samochody osobowy, ciężarowe, autobusy, mikrobusy oraz pojazdy o znaczeniu specjalistycznym. Jego działania mają na celu ustalenie usterek pojazdu i skierowanie go do warsztatu naprawczego. Czynności wykonywane przez diagnostę samochodowego to między innymi sprawdzenie stanu ogumienia, porównanie rzeczywistych danych pojazdu z tymi wpisanymi w dowodzie rejestracyjnym oraz określenie stanu nadwozia. Oprócz tego, jego zadaniem jest skontrolowanie prawidłowego działania świateł pojazdu, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia, mocowania akumulatora oraz sygnału akustycznego. Miejscem pracy diagnosty samochodowego jest hala diagnostyczna, choć niektóre z czynności mogą być wykonywane w kabinie środka transportu lub na wolnym powietrzu. Zawód ten wiąże się z występowaniem infekcji dróg oddechowych, głównie z powodu spalin samochodowych, a także z konieczności wprowadzania i wyprowadzania samochodów z sali diagnostycznej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia