CV Doradca Inwestycyjny | StartCV.pl

CV Doradca Inwestycyjny

CV Dietetyk
1 lipca 2018
CV Doradca Klienta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór CV Doradca Inwestycyjny

Wzór Curriculum Vitae dla Doradcy Inwestycyjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Doradcy Inwestycyjnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Doradcy Inwestycyjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Doradcy Inwestycyjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Doradca Inwestycyjny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Doradca Inwestycyjny.

Jak sama nazwa wskazuje doradca inwestycyjny ma za zadanie doradzać. Jego celem jest pomnażanie kapitału podmiotu, którego jest doradcą. Najczęściej jest jednak tak, że doradca inwestycyjny sam zarządza pakietem papierów wartościowych zleceniodawcy. Dzieje się tak między innymi w funduszach powierniczych, biurach maklerskich, towarzystwach ubezpieczeniowych czy funduszach emerytalnych. Jest to zawód bardzo odpowiedzialny i ryzykowny, gdyż zarządza się nierzadko ogromnym kapitałem inwestorów. Do podstawowych zadań doradcy należy analizowanie sytuacji na rynku inwestycyjnym znajomość praw rządzących tym rynkiem oraz kupowanie i sprzedawanie papierów wartościowych. Jednak najważniejszym jego obowiązkiem jest ochrona majątku klientów. Doradca inwestycyjny jest zawodem stacjonarnym. Jego miejsce pracy to przede wszystkim pokój w biurze lub samodzielny gabinet. Wyposażeniem biura, niezbędnym w pracy doradcy inwestycyjnego jest komputer, telefon i faks. Natomiast narzędziem pracy jest przede wszystkim Internet.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia