CV Doradca Klienta | StartCV.pl

CV Doradca Klienta

CV Doradca Inwestycyjny
1 lipca 2018
CV Doradca Podatkowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Doradca Klienta

Wzór Curriculum Vitae dla Doradcy Klienta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Doradcy Klienta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Doradcy Klienta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Doradcy Klienta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Doradca Klienta

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Doradca Klienta.

Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy klienta zajmuje się doradztwem i pomocą klientowi w wyborze najlepszego produktu lub usługi. Pracownik na tym stanowisku odpowiada za takie działania jak: pozyskiwanie i obsługa klientów, budowanie trwałych relacji z klientem, sprzedaż produktów, usług, realizacja zadań narzuconych przez kierownictwo firmy, tworzenie analiz i raportów sprzedażowych. Pracodawcy od kandydatów na stanowisko wymagają co najmniej wykształcenia średniego, jednak najlepiej aby było to wykształcenie wyższe związane z marketingiem, prawo jazdy kat. B oraz znajomości języka angielskiego. Kandydaci powinni cechować się dużą komunikatywnością, wysoką kulturą osobistą, samodzielnością. Ponadto warto aby potrafił prowadzić negocjacje handlowe. Praca doradcy klienta wykonywana jest w salonach sprzedaży, punktach usługowych, placówkach handlowych i usługowych. Dodatkowo praca może być wykonywana w terenie, podczas spotkań handlowych czy oględzin danego przedmiotu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia