CV Doradca Podatkowy | StartCV.pl

CV Doradca Podatkowy

CV Doradca Klienta
1 lipca 2018
CV Doradca Rolniczy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Doradca Podatkowy

Wzór Curriculum Vitae dla Doradcy Podatkowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Doradcy Podatkowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Doradcy Podatkowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Doradcy Podatkowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Doradca Podatkowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Doradca Podatkowy.

Podstawowym zadaniem doradcy podatkowego jest rozliczanie zobowiązań publiczno-prawnych, a także doradzanie i opieka nad klientami w sprawach podatków. Obowiązki doradcy podatkowego są szczegółowo określone w ustawie o doradztwie podatkowym. Podmiotami, którym doradca podatkowy może udzielać porad, opinii i wyjaśnień z zakresu ich obowiązków podatkowych są: podatnicy, płatnicy i inkasenci. Do jego zadań należy także pomoc przy zakładaniu firmy i w jej prowadzeniu, wdrażanie procedur gromadzenia, ewidencjonowania i opisu dokumentów, a także sprawdzenie dokumentacji z poprzednich okresów rozliczeniowych i ewentualne usuwanie wykrytych nieprawidłowości. Doradca podatkowy reprezentuje także podatnika w razie sporów z organami podatkowymi. Większość czasu pracy, doradca podatkowy spędza za biurkiem. Najważniejszym wyposażeniem jego miejsca pracy jest komputer, a niezbędnym narzędziem pracy Internet, specjalistyczne programy komputerowe oraz dzienniki ustaw i inne publikacje prawa podatkowego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia