CV Doradca Rolniczy | StartCV.pl

CV Doradca Rolniczy

CV Doradca Podatkowy
1 lipca 2018
CV Doradca Zawodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Doradca Rolniczy

Wzór Curriculum Vitae dla Doradcy Rolniczego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Doradcy Rolniczego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Doradcy Rolniczego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Doradcy Rolniczego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Doradcy Rolniczego:

List motywacyjny Doradca Rolniczy | Podanie o pracę Doradca Rolniczy
 

 

Opis zawodu Doradca Rolniczy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Doradca Rolniczy.

Zadaniem doradcy rolniczego jest pomoc rolnikom w podejmowaniu i realizowaniu racjonalnych decyzji dotyczących organizacji i prowadzenia gospodarstwa rolnego. Zajmuje się on również szkoleniem i informowaniem ich, a także wdrażaniem i rozpowszechnianiem najnowszych osiągnięć nauki. Celem jego pracy jest ustalenie przyczyn niezadowalających rolnika osiągnięć w produkcji rolnej oraz określenie celu i wskazanie realnych sposobów jego osiągnięcia. W tym zawodzie jedyną specjalizacją niezajmującą się technologią jest doradca do spraw ekonomicznych, którego zadaniem jest prowadzenie rachunkowości rolnej. Wiedza i doświadczenia doradcy rolniczego upowszechniane są w przygotowywanych przez niego ulotkach i artykułach, publikowanych przez prasę lokalną i specjalistyczną. Terenem działania doradcy rolniczego jest obszar jednej lub kilku sąsiadujących ze sobą gmin. Część wykonywanych przez niego obowiązków wykonywa na jest w pomieszczeniu biurowym, na terenie podległych mu gospodarstw rolnych, w salach wykładowych oraz czytelniach i bibliotekach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia