CV Dostawca/Kurier | StartCV.pl

CV Dostawca/Kurier

CV Doradca Zawodowy
1 lipca 2018
CV Dozorca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Dostawca/Kurier

Wzór Curriculum Vitae dla Dostawcy/Kuriera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Dostawcy/Kuriera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Dostawcy/Kuriera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Dostawcy/Kuriera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Dostawca/Kurier

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Dostawca/Kurier.

Kurier jest to osoba zajmująca się dostawą przesyłek do klientów i odbiorem przesyłek od klientów. Kurier pracuje na ściśle określonym obszarze, który może obejmować całość lub część miasta, ewentualnie w przypadku małych miejscowości obszar całej gminy. Przesyłki w zależności od swych rozmiarów są dostarczane pieszo, na rowerze, skuterze, w samochodach dostawczych lub samochodach ciężarowych. Dzień pracy kuriera zaczyna się od załadowania wszystkich paczek z magazynu do samochodu. Dostaje on wykaz wszystkich klientów w ciągu dnia. Praca kuriera jest indywidualna. Samodzielnie realizuje kolejne zlecenia, również samodzielnie ustala harmonogram dnia i kolejność zleceń. Podstawowym narzędziem pracy kuriera jest samochód dostawczy, w którym przewozi paczki. Dodatkowo może wykorzystywać w pracy takie urządzenia jak skaner i czytnik kodów kreskowych służący do skanowania przesyłek , palmtop lub inne urządzenie mogilne służące do komunikacji z bazą.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia