CV Dyrektor Generalny | StartCV.pl

CV Dyrektor Generalny

CV Dozorca
1 lipca 2018
CV Dyrygent
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Dyrektor Generalny

Wzór Curriculum Vitae dla Dyrektora Generalnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Dyrektora Generalnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Dyrektora Generalnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Dyrektora Generalnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dyrektora Generalnego:

List motywacyjny Dyrektor Generalny | Podanie o pracę Dyrektor Generalny
 

 

Opis zawodu Dyrektor Generalny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Dyrektor Generalny.

Dyrektor generalny jest to jedna z ważniejszych osób w przedsiębiorstwie lub firmie usługowej. Zajmuje się zarządzaniem przedsiębiorstwem, planuje i realizuje strategie rozwoju firmy. Jest to osoba odpowiedzialna za realizację celów strategicznych firmy oraz zadań wyznaczonych przez zwierzchników. Osoba na tym stanowisku zajmuje się również koordynowaniem pracy podległych mu działów, takich jak na przykład marketingu, logistyki czy sprzedaży. Dyrektor dba o prawidłowy rozwój firmy. W czasach kryzysu, na jego barkach spoczywa realizacja planów naprawczych.Dyrektor generalny pracuje w głównej mierze we własnym biurze oraz innych pomieszczeniach biurowych, gdzie odbywają się spotkania, konferencje czy narady. Praca polega na licznych spotkaniach z przedstawicielami innych firm, kontrahentami czy też przedstawicielami instytucji rządowych lub samorządowych. Do głównych narzędzi pracy należy telefon, komputer, faks. Osoba na stanowisku dyrektora generalnego często podróżuje w kraju jak również poza granicami. Praca na tym stanowisku jest wymagająca ale daje wiele satysfakcji.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia