Wzór CV Dyrygent
Wzór Curriculum Vitae dla Dyrygenta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.
Gwarancja satysfakcji
Gwarantuję, że CV Dyrygenta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.Łatwa edycja
Pliki MS Word
Atrakcyjne pakiety premium
2 strony A4
Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów
Wzór CV dla Dyrygenta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.
STANDARD
6,90zł
Zawartość pakietu:
- Wzór CV Dyrygent
-
Wzór listu motywacyjnego -
Wzór podania o pracę - 1 szablon graficzny premium
E-book StartCV
PREMIUM
12,90zł
Zawartość pakietu:
- Wzór CV Dyrygent
- Wzór listu motywacyjnego
- Wzór podania o pracę
- 3 szablony graficzne premium
-
E-book StartCV
GOLD
19,90zł
Zawartość pakietu:
- Wzór CV Dyrygent
- Wzór listu motywacyjnego
- Wzór podania o pracę
- 5 szablonów graficznych premium
- E-book StartCV
CV Dyrygenta
Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!
Opis zawodu Dyrygent
Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Dyrygent.
Dyrygent jest to osoba, która zajmuje się prowadzeniem zespołu muzycznego, jego przygotowaniem oraz kierowaniem nim w trakcie trwania koncertu lub nagrania w studiu nagraniowym. Jest to bardzo prestiżowa praca, głównie polega na prowadzeniu orkiestry lub rzadziej chóru. Praca dyrygenta rozpoczyna się od skompletowania zespołu, następnie wybierany jest repertuar i przesłuchanie wszystkich utworów. Dyrygent zajmuje się kierowaniem muzykami, wskazuje im własną interpretację utworu, poprawia lub proponuje własne rozwiązania. Początkowo każdy utwór słuchany, interpretowany i ćwiczony jest w małych grupach sekcyjnych pod przewodnictwem kierownika danej sekcji. Następnie cała orkiestra przystępuje do wykonywania utworu. Na samym końcu wykonywana jest próba generalne, która jest ostatnim sprawdzianem przed koncertem.Dyrygent pracuje przede wszystkim na salach koncertowych, na salach prób oraz we własnym gabinecie. Własny gabinet jest miejscem indywidualnej pracy, natomiast na sali prób pracuje się z małymi grupkami muzyków, zaś na sali koncertowej praca jest już z całym zespołem.
Nasze atuty
Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.
Prawie
opisanych zawodów
Ponad
850
opracowanych wzorów
Niemal
99%
zadowolonych klientów
Już
5