CV Dyrygent | StartCV.pl

CV Dyrygent

CV Dyrektor Generalny
1 lipca 2018
CV Dziennikarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Dyrygent

Wzór Curriculum Vitae dla Dyrygenta został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Dyrygenta zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Dyrygenta można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Dyrygenta

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dyrygenta:

List motywacyjny Dyrygent | Podanie o pracę Dyrygent
 

 

Opis zawodu Dyrygent

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Dyrygent.

Dyrygent jest to osoba, która zajmuje się prowadzeniem zespołu muzycznego, jego przygotowaniem oraz kierowaniem nim w trakcie trwania koncertu lub nagrania w studiu nagraniowym. Jest to bardzo prestiżowa praca, głównie polega na prowadzeniu orkiestry lub rzadziej chóru. Praca dyrygenta rozpoczyna się od skompletowania zespołu, następnie wybierany jest repertuar i przesłuchanie wszystkich utworów. Dyrygent zajmuje się kierowaniem muzykami, wskazuje im własną interpretację utworu, poprawia lub proponuje własne rozwiązania. Początkowo każdy utwór słuchany, interpretowany i ćwiczony jest w małych grupach sekcyjnych pod przewodnictwem kierownika danej sekcji. Następnie cała orkiestra przystępuje do wykonywania utworu. Na samym końcu wykonywana jest próba generalne, która jest ostatnim sprawdzianem przed koncertem.Dyrygent pracuje przede wszystkim na salach koncertowych, na salach prób oraz we własnym gabinecie. Własny gabinet jest miejscem indywidualnej pracy, natomiast na sali prób pracuje się z małymi grupkami muzyków, zaś na sali koncertowej praca jest już z całym zespołem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia