CV Dziennikarz | StartCV.pl

CV Dziennikarz

CV Dyrygent
1 lipca 2018
CV Ekonomista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Dziennikarz

Wzór Curriculum Vitae dla Dziennikarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Dziennikarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Dziennikarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Dziennikarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dziennikarza:

List motywacyjny Dziennikarz | Podanie o pracę Dziennikarz
 

 

Opis zawodu Dziennikarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Dziennikarz.

Dziennikarz jest to osoba pracująca w wszelkiego rodzaju mediach: telewizji, radiu, prasie, portalach internetowych lub agencjach prasowych. Osoba na tym stanowisku zajmuje się zbieraniem, opracowywaniem oraz udostępnianiem zgromadzonych informacji lokalnych, ogólnopolskich lub zagranicznych. Informacje są publikowane w programach telewizyjnych i radiowych, drukowane w gazetach bądź rozpowszechniane na portalach internetowych. Dziennikarz jest to osoba, która musi orientować się we wszelkiego rodzaju ciekawych i istotnych dla odbiorcy wydarzeniach i zjawiskach. Ważny jest zmysł obserwacji, wnikliwość i dociekliwość. Praca polega na udokumentowaniu wydarzeń i później na ich spójnym i jasnym opisaniu i przekazaniu odbiorcy. Forma i Charakter pracy w głównej mierze zależy od medium, w którym pracuje dziennikarz.Praca dziennikarza podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich czyli zbieranie informacji wykonywany jest poza redakcją najczęściej w terenie. Drugi z nich czyli opracowywanie i udostępnianie informacji wykonuje się w biurze, redakcji lub studiu radiowym czy telewizyjnym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia