CV Ekonomista | StartCV.pl

CV Ekonomista

CV Dziennikarz
1 lipca 2018
CV Ekspedientka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Ekonomista

Wzór Curriculum Vitae dla Ekonomisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Ekonomisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Ekonomisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Ekonomisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ekonomisty:

List motywacyjny Ekonomista | Podanie o pracę Ekonomista
 

 

Opis zawodu Ekonomista

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Ekonomista.

Ekonomistów można podzielić na dwie zasadnicze grupy: teoretyków i praktyków. Zakres obowiązków ekonomisty uzależniony jest od przynależności do danej grupy. Pierwsza z nich ma za zadanie ustalenie prawidłowości rządzących życiem gospodarczym. W tym celu gromadzi on jak największą liczbę danych statystycznych na temat zagadnienia, które go interesuje. Natomiast celem drugiej grupy ekonomistów jest czuwanie nad właściwym przebiegiem procesu gospodarczego w organizacji, w której jest zatrudniony. Muszą oni zatem oprócz samej obserwacji, wykonywać działania polegające na czuwaniu nad efektywnością i prawidłowością wydawania środków pieniężnych w konkretnym przedsiębiorstwie oraz na prowadzeniu negocjacji. Swoje działania często opierają na informacjach przetworzonych przez innych. Głównym miejscem pracy ekonomistów jest pomieszczenie biurowe, lub w przypadku wizytacji – oddziały przedsiębiorstwa go zatrudniającego, inne instytucje oraz firmy. Częsta praca z komputerem może powodować dolegliwości związane z kręgosłupem i schorzenia narządu wzroku.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia