CV Ekspedientka | StartCV.pl

CV Ekspedientka

CV Ekonomista
1 lipca 2018
CV Elektromechanik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Ekspedientka

Wzór Curriculum Vitae dla Ekspedientki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Ekspedientki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Ekspedientki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Ekspedientki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Ekspedientka

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Ekspedientka.

Ekspedientka w punkcie usługowym jest to osoba zajmująca się sprzedażą usług i obsługą klienta. Inna nazwa zawodu to sprzedawca. Do zadań ekspedienta jest informowanie potencjalnych klientów o sprzedawanych usługach i towarach, informowanie o całej ofercie handlowej czy też przyjmowanie reklamacji i wszelkich zwrotów. Ekspedient ma bezpośredni kontakt z klientem w punkcie usługowym lub telefoniczny, udzielając informacje klientom. Ważne jest posiadanie umiejętności łatwego prowadzenia rozmowy oraz umiejętność doboru trafnych argumentów i prezentacji usług. Dodatkowo ekspedient zajmuje się wyceną, przyjmowaniem zapłaty, wystawianiem faktur lub rachunków. Ważna jest również dobra organizacja pracy i znajomość programów księgowych i kasowych. Praca ekspedienta najczęściej wykonywana jest w zamkniętych pomieszczeniach, biurach i punktach usługowych. Może to być oddzielne pomieszczenie lub wydzielona część sklepu lub magazynu. Ekspedient pracuje za biurkiem lub ladą wyposażony jest w kasę fiskalną i komputer.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia