CV Elektromechanik | StartCV.pl

CV Elektromechanik

CV Ekspedientka
1 lipca 2018
CV Elektromonter
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,40.
Loading...

Wzór CV Elektromechanik

Wzór Curriculum Vitae dla Elektromechanika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Elektromechanika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Elektromechanika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Elektromechanika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Elektromechanik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Elektromechanik.

Celem działań elektromechanika jest wykonywanie urządzeń elektrycznych oraz ich remont. Najczęściej wykonywanymi urządzeniami są: transformatory, silniki i mierniki elektryczne oraz urządzenia sygnalizacyjne. Elektromechanik może zajmować się przyrządami pomiarowymi, urządzeniami chłodniczymi lub kinowymi, sprzętem gospodarstwa domowego, urządzeniami sterowania ruchem kolejowym itp. Elektromechanik najczęściej wykorzystuje w swojej pracy takie narzędzia monterskie jak: obcęgi, śrubokręty, szczypce, wiertarki, szlifierki, spawarki, mierniki, lutownice, a w przypadku urządzeń sterowania ruchem kolejowym także łopaty, łomy, pilarki do drewna i radiotelefony. Elektromechanicy najczęściej zatrudniani są w fabrykach lub zakładach przemysłowych. Najczęstsze dolegliwości związane z tym zawodem to reakcje alergiczne na stosowane materiały, a także częste choroby górnych dróg oddechowych. Praca na kolei wiąże się z częstym dźwiganiem i przenoszeniem ciężarów, co może powodować powstawanie żylaków kończyn dolnych i choroby kręgosłupa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia