CV Elektromonter | StartCV.pl

CV Elektromonter

CV Elektromechanik
1 lipca 2018
CV Epidemiolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Elektromonter

Wzór Curriculum Vitae dla Elektromontera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Elektromontera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Elektromontera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Elektromontera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Elektromontera:

List motywacyjny Elektromonter | Podanie o pracę Elektromonter
 

 

Opis zawodu Elektromonter

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Elektromonter.

Elektromonter może zajmować się montażem urządzeń sygnalizacyjnych, oświetleniowych, rozdzielczych i stacyjnych, a także: układów pomiarowych, transformatorów, urządzeń zasilających, taboru szynowego, tablic rozdzielczych, stacji trakcyjnych, reklam świetlnych, instalacji maszyn i urządzeń technicznych oraz dźwigów osobowych, akumulatorów i baterii. Jego działania mają na celu montaż wewnętrznych i zewnętrznych instalacji zasilających budynki oraz ich naprawa i konserwacja. Specjalistyczne prace związane z tym zawodem to: instalacja dźwigów, reklam świetlnych oraz montaż oświetlenia teatru, filmu czy telewizji. Wszystkie swoje prace, elektromonter wykonuje na podstawie projektu wyznaczającego przebieg instalacji. Elektromonterzy pracują wszędzie tam, gdzie występują przewody, maszyny i urządzenia elektryczne. Swoje zadania mogą wykonywać w halach produkcyjnych, magazynach, suszarniach czy chłodniach oraz na wolnym powietrzu, a nawet w tak specyficznych warunkach jak w kopalni, pod ziemią.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia