CV Epidemiolog | StartCV.pl

CV Epidemiolog

CV Elektromonter
1 lipca 2018
CV Etnograf/Etnolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Epidemiolog

Wzór Curriculum Vitae dla Epidemiologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Epidemiologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Epidemiologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Epidemiologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Epidemiologa:

List motywacyjny Epidemiolog | Podanie o pracę Epidemiolog
 

 

Opis zawodu Epidemiolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Epidemiolog.

Epidemiolog to zawód w którym na podstawie badania czynników i warunków związanych z powstawaniem i szerzeniem się epidemii rozpoznaje i ewidencjonuje choroby o znaczeniu społecznym oraz planuje i organizuje działania zapobiegające powstawaniu, występowaniu i szerzeniu się tych chorób. Epidemiolog współpracuje z innymi specjalistami i organizacjami w zwalczaniu epidemii i poprawie warunków sanitarno higienicznych społeczeństwa. Szukając zatrudnienia na tym stanowisku można pracować w stacjach Sanitarno Epidemiologicznych w których przeprowadzane są specjalistyczne badania epidemiologiczne. W tych stacjach wykonywane są badania na nosicielstwo wymagane w większości zakładach pracy w których ma się do czynienia z artykułami spożywczymi. Epidemiolog pracuje zazwyczaj na wolnym powietrzu lub w pomieszczeniach nieprodukcyjnych. Środowisko pracy w jakim pracuje nie zagraża jego zdrowiu, nie występują tam czynniki niebezpieczne ani szkodliwe. Na obszarach objętych chorobami zakaźnymi jest zobowiązany do zachowania należytej ostrożności, żeby nie narazić się na zarażenie chorobami zakaźnymi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia