CV Fakturzysta | StartCV.pl

CV Fakturzysta

CV Etnograf/Etnolog
1 lipca 2018
CV Farmaceuta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Fakturzysta

Wzór Curriculum Vitae dla Fakturzysty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Fakturzysty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Fakturzysty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Fakturzysty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Fakturzysta

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Fakturzysta.

Osoba zatrudniona na stanowisku fakturzysty zajmuje się wystawianiem faktur oraz innych dokumentów księgowych w firmie takich jak: noty korygujące, noty księgowe, faktury korygujące, faktury proforma. Jest to pracownik działu księgowego. Ponadto osoba na tym stanowisku zajmuje się prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie, wprowadza dane do systemów księgowych, sporządza raporty z działalności finansowej firmy. Pracodawcy od kandydatów wymagają minimum wykształcenia średniego, najlepiej o specjalności finanse, rachunkowość lub matematyka. Dodatkowe kwalifikacje do zawodu można uzyskać na różnego rodzaju kursach i szkoleniach, na których można poznać specyfikę pracy w zawodzie, zaznajomić się przepisami dotyczącymi wystawiania dokumentów księgowych lub obsługi programów księgowych. Fakturzysta pracuje w pomieszczeniach biurowych, najczęściej w większych pokojach, wraz z innymi osobami. Do dyspozycji ma komputer z odpowiednim oprogramowaniem oraz drukarkę, telefon, faks.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia