CV Farmaceuta | StartCV.pl

CV Farmaceuta

CV Fakturzysta
1 lipca 2018
CV Fizjoterapeuta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,78.
Loading...

Wzór CV Farmaceuta

Wzór Curriculum Vitae dla Farmaceuty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Farmaceuty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Farmaceuty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Farmaceuty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Farmaceuty:

List motywacyjny Farmaceuta | Podanie o pracę Farmaceuta
 

 

Opis zawodu Farmaceuta

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Farmaceuta.

Farmaceuta to osoba wytwarzająca i sprzedająca leki. Do zadań farmaceuty należy również udział w wytwarzaniu leków na skalę przemysłową, jak i wykonanie specyfików recepturowych w aptece. Farmaceuta pracujący jako naukowiec zajmuje się receptur dla nowych leków. Taka osoba swoje rozważania teoretyczne sprawdza w praktyce poprzez przeprowadzenie licznych serii doświadczeń chemicznych. Praca ta składa się częściowo z pracy papierkowej za biurkiem i po części w laboratorium. Analitycy przeprowadzają badania laboratoryjne składu i właściwości specyfiku oraz kontrolują jego jakość. Do czynności jakie wykonują należą również pomiary za pomocą specjalistycznej aparatury własności chemicznych leku. Farmaceuta zajmuje się również badaniami działania leku na zwierzętach, bada skuteczność leku jak i jego toksyczność i skutki uboczne. Wykonując badania laboratoryjne wykorzystuje specjalistyczny sprzęt oraz zwierzęta takie jak szczury czy króliki. Typowymi miejscami pracy dla farmaceutów są apteka, laboratorium, firma farmaceutyczna oraz hurtownia. Obecnie osoby z tym wykształceniem szukają pracy jako aptekarze, kierownicy hurtowni leków lub jako przedstawiciele firm handlowych. Farmaceuci mają bardzo często do czynienia z substancjami chemicznymi, dlatego często ich chorobą zawodową są zatrucia środkami szkodliwymi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia