CV Fizjoterapeuta | StartCV.pl

CV Fizjoterapeuta

CV Farmaceuta
1 lipca 2018
CV Fotoreporter
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Fizjoterapeuta

Wzór Curriculum Vitae dla Fizjoterapeuty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Fizjoterapeuty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Fizjoterapeuty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Fizjoterapeuty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Fizjoterapeuta

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Fizjoterapeuta.

Fizjoterapeuta to osoba zajmująca się rehabilitacją ruchową i przywracanie osobom niepełnosprawnym pełnej lub maksymalnie możliwej sprawności fizycznej stosując ruch jako środek leczniczy i terapeutyczny. Podczas pracy fizjoterapeuty z pacjentem ruch ma zdolność oddziaływania na wszystkie narządy naszego organizmu, a specjalista rehabilitacji ruchowej wie kiedy i w jaki sposób wykorzystywać go dla maksymalnego usprawnienia pacjenta. Osoba pracująca na stanowisku rehabilitanta jest bezpośrednio związana z ochroną zdrowia i współpracuje z lekarzem w zakresie rehabilitacji leczniczej na zasadzie partnerstwa zawodowego. Specjalista rehabilitacji ruchowej czyli fizjoterapeuta powinien przeprowadzić badania diagnostyczne umożliwiające określenie potrzeby i zakresu rehabilitacji ruchowej. Fizjoterapeuta w czasie swojej pracy posługuje się różnymi przyrządami i urządzeniami. Na co dzień przeprowadza diagnostyczne badania sprawnościowe, posługuje się skomplikowaną aparaturą diagnostyczną, taką jak ergo testy czy pulmotesty. Podczas testów czynnościowych na sprawność fizyczną i ruchową posługuje się prostymi przyrządami pomiarowymi takimi jak: taśma centymetrowa, kątomierze czy demograf oraz liniały.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia