CV Frezer | StartCV.pl

CV Frezer

CV Fotoreporter
1 lipca 2018
CV Fryzjer
25 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Frezer

Wzór Curriculum Vitae dla Frezera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Frezera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Frezera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Frezera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Frezera:

List motywacyjny Frezer | Podanie o pracę Frezer
 

 

Opis zawodu Frezer

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Frezer.

Frezer może być zatrudniony zarówno w sektorze państwowym, uspołecznionym, jak i prywatnym. Zadaniem frezera jest zdejmowanie naddatków z półfabrykatów odlewanych lub kutych. Swoje zadania wykonuje on za pomocą obrabiarek ogólnego przeznaczenia lub specjalnych, dłutownic oraz frezarek ze sterowaniem programowym i numerycznym. Wszelkie działania frezera opierają się na szczegółowym rysunku technicznym, a sama obróbka dokonywana jest z ogromną dokładnością. Urządzenia pomiarowe wykorzystywane w tym zawodzie, to: suwmiarki, mikrometry, czujniki, wzorniki i kątomierze. Najbardziej typowymi przedmiotami obróbek frezerskich są odkuwki i odlewy z żeliwa, różnych gatunków stali oraz innych metali. Środowiskiem pracy frezera jest najczęściej hala produkcyjna lub pomieszczenie w zakładzie produkcyjnym. Stanowisko pracy frezera musi być zaopatrzone we frezarkę, uchwyty obróbkowe, urządzenia służące pomocowania przedmiotu, przyrządy obrabiarkowe, frezy normalne i specjalne oraz przedmioty podlegające obróbce. Więcej informacji na: https://foxstal.pl/oferta/frezowanie


 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia