CV Fryzjer | StartCV.pl

CV Fryzjer

CV Frezer
1 lipca 2018
CV Geolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Fryzjer

Wzór Curriculum Vitae dla Fryzjera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Fryzjera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Fryzjera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Fryzjera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Fryzjera:

List motywacyjny Fryzjer | Podanie o pracę Fryzjer
 

 

Opis zawodu Fryzjer

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Fryzjer.

Fryzjer to osoba, która zajmuje się pielęgnacją, uczesaniem i obcinaniem włosów. Spełnia życzenia klienta dotyczące uczesania. Doradza zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji w zależności od rodzaju i stanu włosów. Pomaga i doradza w doborze uczesania pasującego do twarzy i figury. Śledząc bieżące metody i techniki fryzjerskie, powinien sprostać życzeniom najbardziej wymagających klientów. Bardzo często zdarza się, że jeżeli klientowi podobają się usługi oferowane przez danego fryzjera to zostaje on jego stałym klientem. Osoba pracująca na stanowisku fryzjera przed przystąpieniem do pracy zabezpiecza garderobę klienta oraz myje mu włosy korzystając z odpowiednich szamponów i odżywek do pielęgnacji danego rodzaju włosów. Fryzjer wykonuje swoją pracę zazwyczaj w zakładach fryzjerskich, ale może również umawiać się z klientami po pracy lub w dni wolne w zależności od ich potrzeb i wymagań. Fryzjer może być damski lub męski, ale rzadko się już to zdarza. Teraz najczęściej jest jeden fryzjer do strzyżenia zarówno damskiego jak i męskiego. Fryzjer pracuje przeciętnie 8 godzin dziennie w pozycji stojącej, co u niektórych pracowników powoduje występowanie schorzeń kończyn dolnych, takich jak np. żylaki. Pomoc przy opracowaniu tekstu: Fryzjer Wokulski w Bielsku-Białej

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia